Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hřiště u Borku

13. 6. 2018

Vážené maminky,

žádáme všechny, které mají zájem spolurozhodovat o možnostech nového hřiště u Borku, aby se dostavily na jednání s panem starostou Wágnerem do našeho Rodinného centra Jablíčko v pondělí 18.6.2018 v 16:00 hod. Raději prosíme o nahlášení účasti předem.

Děkujeme.


Hřiště U Borku

Předmětem tohoto investičního záměru je: Regenerace stávajícího hřiště, při zachování stávajícího půdorysu. Předmětem záměru je zhotovení nového povrchu a nového oplocení polyuretanovými sítěmi v kombinaci s dřevěnými fošnami, oddělení části plochy za účelem zřízení hracího koutku pro menší děti, návrh obslužných ploch včetně plochy pro případné umístění laviček. Celý záměr bude etapizován po ucelených funkčních celcích. Hřiště bude z důvodu trvanlivosti opatřeno asfaltovým povrchem, který v zimě umožní ledování a tudíž bude využitelné celoročně.

Dodavatelem stavby je firma Linhart spol. s r. o., s níž má město dobrou zkušenost z revitalizace hřiště u základní školy. Práce probíhají dle plánu, hřiště by mělo být dokončeno v červnu 2018.

Hřiště U BorkuHřiště u BorkuHřiště u borku

 
čerpáno ze stránek města Jablonné nad Orlicí: http://www.jablonneno.cz/investicni-akce-ve-meste-se-naplno-rozbehly/d-85114