Jdi na obsah Jdi na menu
 


2009

18. 1. 2010

Rodinné centrum Jablíčko se rozhodlo pokračovat v projektu personálního zajištění u Pardubického kraje, který byl v roce 2008 úspěšný. 

Zajištěním finančních prostředků (na vyšší nájem vzhledem k většímu prostoru) a dobré spolupráci s Městem Jablonné nad Orlicí se nám podařilo získat novou místnost pro vytvoření pracovny naproti herně a ucelit tak zázemí celého centra. V předešlých letech totiž centrum disponovalo 2 místnostmi, které od sebe byly odděleny schody a takto byla tato „bariéra“ odstraněna. Mohli jsme tak začít pořádat programy zaměřené zvlášť na rodiče a děti – jeden z programů byl doprovodným k druhému. Nabídli jsme v rámci běžného programu lepší možnost účastnit se výtvarných aktivit, rukodělných činností, besed, apod.

Jedním z našich cílů byla profesionalizace centra, která se díky získaným financím podařila. Byla tak zajištěna trvalá nabídka služeb na lepší úrovni, ve větším prostoru s kvalitnějším zázemím. Rozšířili jsme i členskou základnu. Centrum bylo vybaveno lednicí, ve které můžou rodiče uchovávat zejména v letních měsících kojeneckou stravu.